Chłodnictwo

Klimatyzacja

Ogrzewanie

Serwis

Firma Klimatechnik świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania montażu i serwisu urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz automatyki i sterowania. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesne wyposażenie oraz profesjonalna ekipa pozwala utrzymywać świadczone usługi na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych cenach.
Naszymi klientami są zarówno małe firmy i przedsiębiorstwa, osoby prywatne jak i duże koncerny, warsztaty i supermarkety. Każdego klienta traktujemy jednakowo poważnie a listy referencyjne zgromadzone przez lata są najlepszym dowodem jakości oferowanych usług, artykułów oraz profesjonalizmu z jakim działa nasza firma. Ponad to Klimatechnik jest firmą mogącą zapewnić 24h serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych na terenie całego województwa lubuskiego (siedziba Gorzów Wlkp.).

Obecny zakres działalności firmy obejmuje:

projektowanie instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych
kompleksowa dostawa urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
montaż w/w urządzeń
serwis i naprawa

Posiadamy uprawnienia do naprawy oraz serwisu urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych pracujących na czynnikach chłodniczych podlegających ustawowej rejestracji.
Nasza firma doradzi, zaprojektuje, zamontuje oraz zapewni serwis urządzeń klimatyzacyjnych zarówno w domkach jednorodzinnych, lokalach użytkowych jak i w halach produkcyjnych, przemysłowych i magazynowych.
Dzięki młodemu i kreatywnemu zespołowi, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu jakie stawiają przed nami Klienci. Nasi monterzy pomimo wysokich kwalifikacji cały czas uczestniczą w wielu szkoleniach aby w coraz lepszy sposób wypełniać postawione przed nimi zadania.