Chłodnictwo

Klimatyzacja

Ogrzewanie

Serwis

INSTALACJE CHŁODNICZE
Firma nasza oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu, serwisu, konserwacji i projektowania instalacji  chłodniczych takie jak:

  • budowa komór chłodniczych, mroźniczych, tunele szokowe
  • dobór, dostawa i montaż urządzeń chłodniczych
  • naprawa i serwis uszkodzonych urządzeń chłodniczych
  • przeglądy i konserwacje
  • projektowanie i montaż układów chłodniczych dla specjalnych zastosowań
  • montaż i modernizacja układów sterowania, automatyki i monitoringu
  • okresowe przeglądy urządzeń pracujących na czynnikach chłodniczych podlegających ustawowej rejestracji

Bazując na naszym doświadczeniu, w trakcie realizacji projektów chłodniczych zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia i instalacji – od projektu, poprzez dostawę, aż do momentu oddania kontrahentowi sprawnej instalacji chłodniczej zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami, z wykorzystaniem współczesnych nośników ciepła i systemów sterowania.

Obserwując zmiany w sektorze handlowym i dystrybucji towarów, dostosowujemy naszą ofertę do wymagań i zapotrzebowania Klientów, proponując kompleksową dostawę chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego dla placówek handlowych – wyposażenie marketów w meble chłodnicze , komory chłodnicze z płyt warstwowych poliuretanowych lub styropianowych, w oparciu o centralne układy chłodzenia z zastosowaniem agregatów wielosprężarkowych.

Oferujemy układy chłodnicze w pełni automatyczne, tzw. „bezobsługowe”, zarówno w zakresie samego agregatu chłodniczego czy chillera, jak i całej instalacji. Mikroprocesorowe sterowniki pozwalają na znaczne oszczędności energii elektrycznej, zdalne monitorowanie instalacji oraz rejestrację najważniejszych parametrów pracy urządzeń w zakładach przemysłu spożywczego, w oparciu o przepisy Unii Europejskiej .

Refrigerated-Trucks

images (8) images (9)

kak_sdelat_holodilnuu_kameru